Bezpłatne Teleporady i Centrum E-Recept

W placówkach medycznych Grupy Panda Med BEZPŁATNIE i SZYBKO otrzymasz e-receptę bez wychodzenia z domu !

UWAGA! – Centrum E-Recept nie obsługuje jeszcze placówek w Radomsku i Ładzicach, prosimy o cierpliwość dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej usługa była dostępna w tych lokalizacjach.

Receptę na lek, który przyjmujesz na stałe, możesz zamówić całkowicie zdalnie nie wychodząc z domu i bez konieczności umawiania wizyty u lekarza!

Poniżej kilka sposobów na uzyskanie kodu na receptę jeszcze tego samego dnia!

 1. Wypisz papierowy formularz ze zleceniem kontynuacji recepty, który jest dostępny w rejestracji Twojej przychodni. Wystarczy, że podasz swoje podstawowe dane i wskażesz nazwę leku, na który ma zostać wystawiona recepta. Formularz możesz przekazać :
 2. Wyślij SMSem na numer 453 698 338 swoje podstawowe dane (nazwę placówki, imię, nazwisko, nr PESEL, dokładną nazwę leku (np. Jardiance 20mg, Jardiance (IR) 20 mg) wraz z ilością opakowań.
 3. Wyślij e-mailem na adres pandamed@centrum-recept.pl swoje podstawowe dane (nazwę placówki, imię, nazwisko, nr PESEL, dokładną nazwę leku (np. Jardiance 20mg, Jardiance (IR) 20 mg) wraz z ilością opakowań.
 4. Skorzystaj z formularza online zamieszczonego na stronie internetowej www.grupapandamed.pl w zakładce „Centrum E- Recept. Pamiętaj aby podać wszystkie informacje wskazane w formularzu, są one niezbędne do uzyskania e-recepty.
 5. Skorzystaj z aplikacji MyDr– poinformuj swoją przychodnię, że korzystasz z aplikacji.
  • Otwórz aplikację mydr.pl i zaloguj się do swojego konta
  • Zaakceptuj zaproszenie wysłane przez Przychodnię
  • Wybierz „Leki”, a następnie przejdź do „Zamów leki”
  • Zaznacz lek, który chcesz zamówić i dodaj ewentualny komentarz dla lekarza.

Na podstawie przekazanych danych Twój lekarz wystawi receptę na wskazany lek (bądź wskazane leki), a kod otrzymasz SMSem jeszcze tego samego dnia!

Pamiętaj! To lekarz ostatecznie decyduje, czy możesz kontynuować leczenie bez dodatkowych badań lub konsultacji.
Usługa jest dostępna tylko dla pacjentów przychodni należących do sieci Grupa Panda Med. Jeśli chcesz zostać naszym pacjentem możesz wybrać naszą placówkę w Internetowym Koncie Pacjenta lub złożyć deklarację wyboru lekarza podczas wizyty w rejestracji naszych przychodni.
Lista placówek znajduje się tutaj 

 

Centrum E-Recept

Zamów E-Receptę

  Proszę o wypisanie recepty

  Wybierz placówkę