Centrala Grupy

Sylwia Szczech

Specjalista ds. finansów i administracji placówek ochrony zdrowia, specjalista zdrowia publicznego

Od 6 lat związana z zarządzaniem w ochronie zdrowia. Kierowała procesami administracyjnymi, budżetowymi i finansowymi kilkunastu klinik medycznych m. in. w Łodzi, Lublinie, Elblągu, Bełchatowie, Warszawie, Radomsku.

Przez sześć lata zarządzała procesami administracyjnymi w liczącej 15 podmiotów medycznych sieci medycznej, oferującej usługi na każdym poziomie ochrony zdrowia (szpital, placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej, podmioty Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, placówki komercyjne). Zarządzała budowaniem algorytmów kontrolnych w budżetach operacyjno-finansowych podmiotów medycznych oraz wdrażaniem narzędzi analitycznych.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie administrowania budżetami operacyjnymi, limitami wydatkowania i algorytmami finansowymi.

W latach 2017-2018 rozpoczęła swoją karierę od pracy na stanowisku rejestratorki w sieci Centrum Medyczne Medyceusz. W 2018 roku rozpoczęła pracę jako młodszy specjalista ds. administracji i office manager w sieci placówek medycznych dla studentów (Przychodnie Studenckie) kierując procesami administracyjnymi dla placówek w Łodzi i Lublinie.

W latach 2018-2023 r. zarządzała w pionie administracyjnym procesami prawnymi, finansowymi i kadrowymi w sieci placówek medycznych Grupa Blue Medica.

Od kwietnia 2024 r. pełni funkcję Starszego Managera ds. Administracji ogólnopolskiej sieci placówek medycznych – Grupa Panda Med.

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (kierunek: zdrowie publiczne), ukończyła wiele kursów managerskich m.in. EQ w Biznesie, Asertywność pracy managera czy Ochrona danych osobowych w placówkach medycznych.

Mistrzyni w pieczeniu ciast, miłośniczka zwierząt i pasjonatka wycieczek rowerowych.

Linked In