Centrala Grupy

Magdalena Jarosz

Specjalista ds. zarządzania w ochronie zdrowia, tłumacz, przedsiębiorca, analityk procesów administracyjnych

Od 10 lat związana z zarządzaniem w ochronie zdrowia. Kierowała procesami administracyjnymi, budżetowymi i finansowymi kilkunastu klinik medycznych m. in. w Łodzi, Lublinie, Elblągu, Warszawie.

Przez cztery lata zarządzała procesami administracyjnymi w liczącej 15 podmiotów medycznych sieci medycznej, oferującej usługi na każdym poziomie ochrony zdrowia (szpital, placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej, podmioty Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, placówki komercyjne). Zarządzała budowaniem algorytmów kontrolnych w budżetach operacyjno-finansowych podmiotów medycznych.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie administrowania budżetami operacyjnymi, limitami wydatkowania i algorytmami finansowymi.

W latach 2013-2016 r. zdobywała doświadczenie jako tłumacz dla włoskiej firmy BSI oraz jej polskiego oddziału. W latach 2016-2020 r. kierowała w pionie administracyjnym procesami finansowymi i kadrowymi sieci Grupa Blue Medica.

Od listopada 2020 r. do marca 2024 r. jako Dyrektor ds. Procesów Administracyjnych zarządzała obszarem administracji i finansów w Elbląskim Centrum Medycznym Lifeclinica – jedną z największych placówek medycznych w Polsce północno-wschodniej, która zatrudniała blisko 100 osób.

Od lipca 2023 r. jest wspólnikiem i konsultantem Modern Medicine Group – jednej z nielicznych na polskim rynku firm specjalizujących się w procesach M&A w ochronie zdrowia.

Od kwietnia 2024 r. pełni funkcje Dyrektora ds. Procesów Administracyjnych ogólnopolskiej sieci placówek medycznych – Grupa Panda Med.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (kierunek: filologia angielska) oraz absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (kierunek: zarządzanie jednostkami opieki zdrowotnej).

Miłośniczka literatury, zwierząt oraz dalekich podróży.

Linked In