Centrala Grupy

Karolina Terka

Przedsiębiorca, marketingowiec, audytor, specjalista od zarządzania dużymi zespołami managerskimi.

Posiada 12 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w spółkach medycznych. W swojej bogatej historii zarządzała agencją eventową zorientowaną na rynek medyczny, firmą public relations obsługującą firmy z sektora FMCG, farmaceutycznego i medycznego oraz siecią placówek medycznych liczącą 15 podmiotów medycznych oferujących usługi na każdym poziomie ochrony (szpital, placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej, podmioty Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, placówki komercyjne).

W swojej historii biznesowej specjalizowała się w procesach wdrożeń dużych rozwiązań z zakresu procedur zarządzania organizacjami. Posiada wybitne zdolności analityczne i operacyjne z zakresu zarządzania zespołami managerskimi. Ponadto specjalizuje się w rynku fuzji i przejęć podmiotów medycznych, budowania sieci placówek medycznych i zarządzania w ochronie zdrowia. Odbyła setki szkoleń z zakresu marketingu medycznego, public relations w medycynie, zarządzania placówkami ochrony zdrowia i zarządzania zasobami ludzkimi.

W latach 2013-2019 r. zdobywała doświadczenie jako event manager, a później dyrektor zarządzający Mobilne Badania sp. z o. o. (spółką specjalizującą się w organizowaniu wydarzeń medycznych i eventów profilaktycznych).

W latach 2017-2021 kierowała marketingiem, a później była dyrektorem zarządzającym – ogólnopolskiej sieci placówek medycznych Grupa Blue Medica, obsługującej 15 placówek, które operowały pod markami własnymi i obsługiwały blisko 200 000 pacjentów.

W okresie 2022-2023 była dyrektorem zarządzającym placówkami medycznymi w Łodzi i Lublinie.

Od czerwca 2023 r. jako dyrektor operacyjny i wspólnik współprowadzi jedną z nielicznych na polskim rynku firm specjalizujących się w procesach M&A w ochronie zdrowia – Modern Medicine Group, w której kieruje procesami audytu i analiz. Kierowała zespołem audytorów operacyjnych w badaniu dużych sieci medycznych: Center Med, Panda Med, Grupa Blue Medica. Koordynowała audyty operacyjne dla kilkudziesięciu transakcji na rynku kapitałowym w sektorze ochrony zdrowia.

Od listopada 2023 r. pełni funkcję dyrektora zarządzającego ogólnopolskiej sieci placówek medycznych – Grupa Panda Med.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalizacja PR, branding i reklama). Posiada liczne certyfikaty i szkolenia z zakresu zarządzania.

Prywatnie fanatyczka Gry o Tron, mistrzyni w Scrabble, pasjonatka fitnessu, biegania i skandynawskich kryminałów oraz zdrowego trybu życia.

Linked In