Centrala Grupy

Ewelina Chrustowska

Przedsiębiorca, ekspert finansowy, specjalista od zarządzania finansami dużych przedsiębiorstw.

Posiada 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami administracji i nadzorowaniu procesów finansowych spółek. W swojej bogatej historii zarządzała procesami korporacyjnymi, administracyjnymi, prawnymi i finansowymi zarówno w spółkach z o.o. jak i spółkach akcyjnych. Prowadziła procesy audytowe, analityczne i kontrolingowe dla małych i dużych firm medycznych. Była dyrektorem finansów i administracji w sieci placówek medycznych liczącej 15 podmiotów medycznych oferujących usługi na każdym poziomie ochrony zdrowia (szpital, placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej, podmioty Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, placówki komercyjne). Koordynowała pracę licznych zespołów administracyjnych i finansowych. W swojej historii biznesowej specjalizowała się w procesach wdrożeń dużych rozwiązań finansowych, takich jak wielopoziomowe badania finansowo – administracyjne podmiotów medycznych. Posiada szczególne zdolności analityczne z zakresu zarządzania procesami korporacyjnymi, administracyjnymi, prawnymi i finansowymi. Ponadto specjalizuje się w kontroli finansowej podmiotów medycznych i zarzadzaniu budżetami w ochronie zdrowia. Posiada uprawnienia dyrektora finansowego III stopnia.

W latach 2015-2023 zdobywała doświadczenie jako dyrektor finansowy, dyrektor administracji i dyrektor korporacyjny w ogólnopolskiej sieci placówek medycznych Grupa Blue Medica, obsługującej 15 placówek, które operowały pod markami własnymi i obsługiwały blisko 200 000 pacjentów.

W okresie 2022-2023 zarządzała wdrożeniem algorytmów finansowych, procedur administracyjnych usprawniających pracę w dwóch placówkach medycznych w Łodzi i Lublinie.

Od czerwca 2023 r. jako dyrektor finansowy i wspólnik współprowadzi jedną z nielicznych na polskim rynku firm specjalizujących się w procesach M&A w ochronie zdrowia – Modern Medicine Group, w której kieruje procesami audytów finansowych i wielopoziomowych badań placówek medycznych w aspektach prawnych, finansowych i korporacyjnych. Kierowała zespołem audytorów finansowych w badaniu dużych sieci medycznych: Center Med, Panda Med, Grupa Blue Medica. Koordynowała audyty prawne, finansowe i korporacyjne dla kilkudziesięciu transakcji na rynku kapitałowym w sektorze ochrony zdrowia.

Od listopada 2023 r. pełni funkcje dyrektora finansowego ogólnopolskiej sieci placówek medycznych – Grupa Panda Med.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalizacja PR, branding i reklama). Posiada uprawnienia dyrektora finansowego III stopnia.

Prywatnie gra na saksofonie i podziela fascynacje dinozaurami swojego 4-letniego synka. Jest fanką języka polskiego i marzy o stworzeniu własnej kolekcji ubrań.

Linked In