Centrala Grupy

dr Paweł Jarosz

Lekarz, przedsiębiorca, trener, inwestor, specjalista od fuzji i przejęć na rynku medycznym.

Od ponad 15 lat związany z zarządzaniem w ochronie zdrowia. Kierował siecią placówek medycznych liczącą 15 podmiotów medycznych oferujących usługi na każdym poziomie ochrony zdrowia (szpital, placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej, podmioty Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, placówki komercyjne). Zarządzał dużymi zespołami managerskimi, w swojej historii biznesowej zatrudniał blisko 500 osób. Posiada bogate doświadczenia z zakresu fuzji i przejęć podmiotów medycznych, budowania sieci placówek medycznych, wdrażania innowacji w medycynie oraz zarządzania w ochronie zdrowia i zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada międzynarodowe uprawnienia do szkolenia trenerów i prowadzenia szkoleń na każdym poziomie. Przez 15 lat przeprowadził szereg transakcji na rynku medycznym na sumę ponad 100 mln złotych.

W latach 2009-2015 zdobywał doświadczenie lekarskie na Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie odbywał specjalizacje lekarskie.

W latach 2015-2023 kierował ogólnopolską siecią placówek medycznych Grupa Blue Medica, obsługującą 15 placówek, które operowały pod markami własnymi, obsługującą blisko 200 000 pacjentów.

Od czerwca 2023 r. jako dyrektor zarządzający prowadzi jedną z nielicznych na polskim rynku firm specjalizujących się w procesach M&A w ochronie zdrowia – Modern Medicine Group, w której kieruje procesami M&A w ochronie zdrowia. Nadzorował audyty i przejęcia o wartości transakcyjnej blisko 100 mln złotych.

Od listopada 2023 r. pełni funkcje prezesa zarządu ogólnopolskiej sieci placówek medycznych – Grupa Panda Med.

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (kierunek lekarski). Studiował również zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest również jednym z niewielu w Polsce członków honorowych IFMSA-Poland.

Miłośnik architektury, trekkingów oraz podróży (zwiedził ponad 62 państwa ze wszystkich kontynentów).

Linked In